Музикално килимче "Куклен театър" /на батерии/.
-музика
-звуци на животни
За деца над 3+години.
Размер на килимче - 70 см. х 50 см.
Размер на опаковка - 41 см. х 26 см. х 4 см.

Музикално килимче

SKU: 352215
€16.94Цена

  Tелефон/Viber/WhatsApp:  

   (00359)895 669 505

  oblachebg@gmail.com

  © 2023 by OBLACHE.BG

   

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Pinterest Social Icon